куди піти

Екскурсії та походи в Микуличині

В Микуличині зараз пропонуються піші, велоекскурсії, джтпінг 4ч4, ну і, звичайно, піші одноденні походи в гори та на полонини. Найбільше користуються популярністю походи на гори .Рокиту, Хом'як,Синяк, Явірник, Поварівка. В літній період популярними є пляжі, що на річці Прутець Чемегівський, що впадає в Прут в Микуличині. Більше про екскурсії можна почитати тут

теги статті: 

Подорожі позашляховиками на полонини Микуличина.

 
подорожі 4х4 горами поблизу Микуличина
Подорожі на позашляховиках насичують відпочинок великою кількістю емоцій, дарують купу вражень, відкриють Вам безліч фантастичних краєвидів не вимагаючи при цьому від Вас значних фізичних зусиль. До Ваших послуг кілька потужних автомобілів спеціально обладнаних для туристичних мандрівок, які здолають і річку, і круті віражі, і глибокі вибоїни. Пропонуємо захоплюючі подорожі та екскурсії позашляховиками на полонини Микуличина.
 
Організація відпочинку в горах.
Куштування бринзи, банош на сметані, шашлик.
теги статті: 

Полонина та полонинські звичаї.

     Тільки весною повіють теплі полудневі вітри, стопляться сніги, гори зашумлять тисячами потоків, і полонини покриваються густою, буйною травою, на зеленому тлі якої утвориться живий килим гарних гірських квіточок, — полонина закосичиться, — а за тим закипить на тих просторах життя тисяч овець, корів, коней. Починається полонинське життя.

теги статті: 

Пивоварня «Микуличин» - візитівка сучасного Микуличина.

пивоварня «Микуличин»Пиво - стародавній напій. В різні часи, різні народності варили пиво. Не виключенням є і гуцули. Сьогодні гуцули відомі етнічною та автентичною кухнею, котра передбачає використання натуральних продуктів в приготуванні страв. Тому варіння пива для гуцулів стало посильною працею, оскільки передбачає використання абсолютно натуральної сировини. Зокрема в двох населених пунктах Гуцульщини вариться пиво.

Сьогодні ми завітаємо в с. Микуличин на приватну пивоварню з однойменною назвою "Микуличин". При вході бачимо герб пивоварні. Герб привертає увагу своєю яскравістю та різнобарв'ям, не часто на подібних закладах можна побачити такий кольорово насичений знак. І не дивно адже гуцули народність колоритна, яскрава - три кольори для гуцула це як ніц.

теги статті: 

Водоспад Женецький Гук

водоспад Гук літом

 

 водоспад Гук літомВодоспад Женецький Гук - водоспад на потоці Женець (ліва притока Пруту), що розміщений між масивами хребтів Явірника і Хом'яка-Синяка (гірський масив Ґорґани), біля сіл Микуличин і Татарів. Водоспад Гук, висота якого 15 м, розташований на висоті 900 м над рівнем моря на території Карпатського національного природного парку.  

Subscribe to RSS - куди піти