Гуцули везуть кубок в Микуличин

Гуцули везуть кубок в МикуличинНа Фестивалі пива "Карпатський кухоль", який відбувся 10-11 серпня на ТК "Буковель", на халяву випили більше 5 000 Гуцули везуть кубок в Микуличинбокалів пива! А за результатами "Народної дегустації" найбільшу кількість голосів, понад 1500, здобуло пиво "Гуцульське медове", яке виробляється у броварні Микуличина.

Також за результатами професійного журі, яке "насліпо" (все пиво було зашифроване і подавалось в бокалах, на яких стояли тільки цифри) оцінювало більше 15 сортів пива, кращими визнано:

1 місце - "Гуцульське медове" (броварня с.Микуличин")

 2 місце - "Панорама. Світле"
 3 місце - "Панорама Пшеничне" (броварня м.Івано-Франківськ), "Експортове до Кракова", Експортове до Московії", "Експортове до Риги" (Калуська броварня).

Паб-ресторан "Кухель" та рок-н-рол паб "Веселий Гуцул" були відзначені дипломами "Кращий пивний паб Карпат", а Паб-Панорама" - "Кращий пивний паб м.Івано-Франківська". Всіх переможців було нагороджено Дипломами та цінними призами.

Кубок фестивалю "Карпатський кухоль" дістався броварні Мотруків, за пиво "Гуцульське".

Гуцули везуть кубок в Микуличин

За словами організатора фестивалю, арт-директора ТК "Буковель" Василя Волочія, "дивлячись, скільки людей завітало на фестиваль та спостерігаючи за їхніми радісними, усміхненими обличчями, чудовим настроєм, кількістю випитого пива, незважаючи на проливний дощ, який час від часу заганяв всіх під палатки,- фестиваль вдався. Знамений "Октоберфест" проводиться понад 200 років, а наш "Карпатський кухоль" вперше. Якщо я, через 200 років, буду проводити свій двухсотий фестиваль,- пожартував Василь,- повірте, до нас будуть їхати туристи зі всього світу!".

На запитання "чому не було на фестивалі інших, відомих пивних брендів, пан Василь відповів так: "А ми їх особливо і не запрошували, хоч вони до нас теж не дуже й перлись (сміється). Наше завдання полягало в іншому,- показати людям, що Карпатський регіон розвивається, тут налагоджується своє виробництво, і що пиво місцевих карпатських броварень нічим не гірше, а може й краще, за відомі, розкручені і розрекламовані, пивні бренди. Воно свіже, живе, натуральне, бо гуцули завжди в свою працю вкладають не тільки гроші й руки, а серце й душу.

До речі, на фестивалі були і відомі, імпортні сорти пива, але найбільші черги стояли до палаток з нашим, карпатським пивом. Чи це не найкращий показник якості і смаку пива?!

Гуцули везуть кубок в МикуличинГуцули везуть кубок в Микуличин

І що найголовніше, незважаючи на таку велику кількість пива, випитого за два дні в одному місці, не було жодної людини напідпитку. Тому що пиво тут було як супутнє до веселих конкурсів, забав і концертів. 

тема статті: